XLVI

(Сорок шоста сесія)

15 листопада 2023 року                                                                                                                                            № 3959

Про надання дозволу ТОВ «САНКАМЯН»
на розроблення технічної документації з
нормативної грошової оцінки земельної

ділянки за межами населеного пункту
смт Томашгород

Розглянувши заяву ТОВ «САНКАМЯН» про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки,  відповідно до статей 12 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «САНКАМЯН» на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 47,0854 га, кадастровий номер 5625055500:04:003:0004 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами за межами населеного пункту смт Томашгород на території Рокитнівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.
2. ТОВ «САНКАМЯН» подати технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на затвердження в селищну раду.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ