Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про передачу земельної ділянки в постійне користування ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ по вул. Соборна, 3 в смт Рокитне

(Сорок сьома сесія)

2023 року                                                                  №

Про передачу земельної ділянки
в постійне користування  ВІДДІЛУ ОСВІТИ,
МОЛОДІ ТА СПОРТУ РОКИТНІВСЬКОЇ
СЕЛИЩНОЇ РАДИ по вул. Соборна, 3
в смт Рокитне

Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, відповідно до статей 12, 92, 122, 123, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ площею 0,0171 га, кадастровий номер 5625055100:01:001:1968 для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Соборна, 3 в смт Рокитне.
2. Передати в постійне користування ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 43981739) земельну ділянку площею 0,0171 га, кадастровий номер 5625055100:01:001:1968 для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (для будівництва та обслуговування приміщення централізованої бухгалтерії) по вул. Соборна, 3 в смт Рокитне.
3. ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ оформити документ, що посвідчує право постійного користування на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                                                                                                Григорій ТАРГОНСЬКИЙ