Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 219

Текст:

(Одинадцята сесія)

від _______________ 2021 року                                                                    №____

Про затвердження плану роботи Рокитнівської селищної ради на III-IV квартал 2021 року

Керуючись пунктом 7 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій селищної ради, Рокитнівська селищна рада

1. Затвердити план Рокитнівської селищної ради на III-IV квартал 2021 року згідно з додатком.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря ради Марину Лесковець та голів постійних комісій селищної ради: з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. Крупенко); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. Крупенко); з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. Бричка); з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. Смик); з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. Сидорович).

Селищний голова                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 план роботи.pdf Переглянути