Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Рокитнівської селищної територіальної громади пожежного автомобіля

(Сорок восьма сесія)

___ _____________ 2024 року                                                                № _____

Про надання згоди на безоплатне
прийняття у комунальну власність
Рокитнівської селищної територіальної
громади пожежного автомобіля

Відповідно до статті 329 Цивільного кодексу України, пункту 2 частини 1 статті 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статтей 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ДСНС України від 08.12.2023 № 62, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати згоду на безоплатне прийняття та прийняти у комунальну власність Рокитнівської селищної територіальної громади пожежний автомобіль марки ЗіЛ  - 130, 1981 року випуску, номерний знак: ВК117Е, номер шасі 1948698, в кількості 1 шт, (далі – майно) шляхом його передачі із державної власності відповідно до вимог чинного законодавства.
            Рокитнівська селищна рада зобов’язується використовувати зазначене майно за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність.
            2. Визначити балансоутримувачем майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РОКИТНЕ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.
            3. КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РОКИТНЕ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ спільно із 5 державним пожежно-рятувальним загоном Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ДСНС України провести приймання-передачу майна у порядку, встановленому чинним законодавством, та надати один примірник акту приймання-передачі майна відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності Рокитнівської селищної ради.
            4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ