(Десята сесія)

від 04 червня 2021 року                                                                    № 670

Про внесення змін та доповнень до
Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг Рокитнівської селищної ради на 2021 рік

Керуючись статтею 91 Бюджетного Кодексу України, пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

вирішила:

1. Внести зміни та доповнення до Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг Рокитнівської селищної ради на 2021 рік, затвердженої рішенням селищної ради від 24.12.2020 №49, зі змінами, затвердженими рішенням селищної ради від 19.02.2021 №278 шляхом викладення розділу п. 5.1.1. Програми в наступній редакції:

5.1.1.  Проведення робіт по грейдеруванню і утриманню доріг  та вулиць 2021 1000,0 Селищний бюджет

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (Крупенко О.М.); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Крупенко А.К.).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ