(Сорок дев’ята (позачергова) сесія)

березня 2024 року                                                                            №

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної
ради від 15.11.2023 № 3839 «Про затвердження
Програми благоустрою населених пунктів
Рокитнівської селищної територіальної громади

на 2024-2026 роки»

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Порядку розроблення місцевих цільових програм, моніторингу та звітності їх виконання, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 10.02.2023 № 3178, з метою покращення благоустрою населених пунктів Рокитнівської селищної територіальної громади, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 15 листопада 2023 року № 3839 «Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Рокитнівської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки», а саме:
1.1. Додаток 1 Ресурсне забезпечення Програми викласти в новій редакції згідно з додатком 1.
1.2. Додаток 2 Заходи з реалізації Програми викласти в новій редакції згідно з додатком 1.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ