Прийнятий в цілому

Проголосовано:

Дата прийняття:

09.07.2021

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 990
Про передачу земельної ділянки у власність ЧАПОВСЬКІЙ Т.В. в с. Будки-Сновидовицькі по вул. Антоніо Бланко, 47

(Одинадцята сесія)

від 09 липня 2021 року                                                                                   № 990

Про передачу земельної ділянки
у власність ЧАПОВСЬКІЙ Т.В. в
с. Будки-Сновидовицькі по
вул. Антоніо Бланко, 47

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)                   ЧАПОВСЬКОЇ Т.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), відповідно до статей 12, 116, 118, 120, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

вирішила:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)        ЧАПОВСЬКІЙ Т.В. площею 0,2500 га, кадастровий номер 5625086200:03:001:0030, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в  с. Будки-Сновидовицькі по вул. Антоніо Бланко, 47.
  2. Передати у власність громадянці ЧАПОВСЬКІЙ Тетяні Володимирівні (--)  земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер 5625086200:03:001:0030, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за рахунок земель, що перебувають у її користуванні та віднести до категорії земель житлової та громадської забудови, в тому числі забудовані землі – 0,2500 га, з них під житловою забудовою, одно- та двоповерховою – 0,2500 га, в Будки-Сновидовицькі по вул. Антоніо               Бланко, 47.
  3. Оформити ЧАПОВСЬКІЙ Т.В. документ, що посвідчує  право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (Бричка В. П.).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ