Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради від 23.12.2022 № 3036 «Про затвердження Порядку передачі майна комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади підприємствам, установам, організаціям Рокитнівської селищної ради на правах господарського відання або оперативного управління»

(П’ятдесята сесія)

___ ______________2024 року                                                                                                        № _____

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради
від 23.12.2022 № 3036 «Про затвердження Порядку передачі майна
комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади
підприємствам, установам, організаціям Рокитнівської селищної ради на
правах господарського відання або оперативного управління»

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 23 грудня 2022 року № 3036 «Про затвердження Порядку передачі майна комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади підприємствам, установам, організаціям Рокитнівської селищної ради на правах господарського відання або оперативного управління», а саме:
1.1. Додаток 1 до Порядку передачі майна комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади підприємствам, установам, організаціям Рокитнівської селищної ради на правах господарського відання або оперативного управління викласти у новій редакції, згідно з додатком 1.
1.2. Додаток 2 до Порядку передачі майна комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади підприємствам, установам, організаціям Рокитнівської селищної ради на правах господарського відання або оперативного управління викласти у новій редакції, згідно з додатком 2.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ