Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради від 15.11.2023 № 3885 «Про передачу земельної ділянки у власність громадянам КРУКУ Юрію Івановичу, КРУК Марії Володимирівні по вул. князів Острозьких, 17 в с. Рокитне»

(П’ятдесята сесія)

2024 року                                               №

Про внесення змін до рішення Рокитнівської
селищної ради від 15.11.2023 № 3885
«Про передачу земельної ділянки у власність
громадянам КРУКУ Юрію Івановичу,
КРУК Марії Володимирівні по
вул. князів Острозьких, 17 в с. Рокитне»

У зв’язку з уточненням частини спадкового майна по кожному власнику, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 15.11.2023 № 3885 «Про передачу земельної ділянки у власність громадянам КРУКУ Юрію Івановичу, КРУК Марії Володимирівні по вул. князів Острозьких, 17 в с. Рокитне», виклавши пункт 2 даного рішення в наступній редакції:
«2. Передати у спільну часткову власність у власність, по ½ частки кожному, громадянам КРУКУ Юрію Івановичу (ідентифікаційний номер ___________), КРУК Марії Володимирівні (ідентифікаційний номер 2218404304) земельну ділянку площею 0,1364 га, кадастровий номер 5625085600:01:003:0553 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. князів Острозьких, 17 в с. Рокитне за рахунок земель, що перебувають у їх користуванні.»
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ