Внесено зміни згідно рішення від 12.06.2024 № 4453

(П’ятдесята сесія)

18 квітня 2024 року                                                                                                                                         № 4299

Про надання дозволу ТОМАШГОРОДСЬКОМУ ВИРОБНИЧОМУ
УПРАВЛІННЮ ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
на складання технічної документації із землеустрою щодо
встановлення (відновлення) меж земельних ділянок
в натурі (на місцевості) за межами селища Томашгород

Розглянувши заяву ТОМАШГОРОДСЬКОГО ВУЖКГ, про надання дозволу на складання технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), відповідно до статей 12, 118, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл ТОМАШГОРОДСЬКОМУ ВИРОБНИЧОМУ УПРАВЛІННЮ ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), орієнтовною площею 3,16 га за межами селища Томашгород за рахунок земель, що перебувають у їх  користуванні.
2. ТОМАШГОРОДСЬКОМУ ВУЖКГ в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  в порядку, визначеному законодавством.
3. ТОМАШГОРОДСЬКОМУ ВУЖКГ технічну документацію із землеустрою  подати на затвердження до селищної ради.
4. Контроль  за  виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища  (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ