(П’ятдесята сесія)

Про передачу земельної ділянки у
власність громадянину
КРУПЕНКУ Івану Івановичу
по вул. Асанова, 47 в с. Кисоричі

Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину КРУПЕНКУ І.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), підтвержуючі документи, відповідно до статей 12, 116, 118, 121, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину КРУПЕНКУ І.І.  площею 0,2469 га, кадастровий номер 5625084400:01:001:0165 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Асанова, 47 в с. Кисоричі.
2. Передати у власність громадянину КРУПЕНКУ Івану Івановичу (ідентифікаційний номер ___________) земельну ділянку площею 0,2469 га, кадастровий номер 5625084400:01:001:0165 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Асанова, 47 в с. Кисоричі за рахунок земель запасу комунальної власності селищної ради.
3. Рекомендувати громадянину КРУПЕНКУ І.І. здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку в порядку, визначеному чинним законодавством України та попередити, що відповідно до абзацу третього пункту 10 статті 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» державна реєстрація земельної ділянки скасовується, зокрема, у разі якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на неї не зареєстровано з вини заявника.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                                Григорій ТАРГОНСЬКИЙ