Доповідачі:

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 5

Текст:

(Тридцять дев’ята (позачергова) сесія)

червня 2023 року                                                                               №

Про внесення змін щодо відомостей про

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТО «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ»,

збільшення його статутного фонду та затвердження

Статуту в новій редакції

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Господарського кодексу України, розглянувши клопотання КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» від 31.05.2023 № 57 про збільшення статутного фонду, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Збільшити розмір статутного фонду КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» (код ЄДРПОУ 24176488) на суму 443942,80 гривень (чотириста сорок три тисячі дев’ятсот сорок дві гривні 80 копійок), який внесений в статутний фонд в негрошовій формі, у вигляді майна, а саме: дизельного генератора GUCBIR із максимальною потужністю 60 кВт, модель GJR75, серійний № GJ10042787, ціна якого складає 443942, 80 гривень (чотириста сорок три тисячі дев’ятсот сорок дві гривні 80 копійок).

2. Збільшити розмір статутного фонду КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» на суму 45000,00 гривень (сорок п’ять тисяч гривень 00 копійок).

3. Затвердити статутний фонд КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» у розмірі 1839380,80 гривень (один мільйон вісімсот тридцять дев’ять тисяч триста вісімдесят гривень 80 копійок).

4. Змінити місцезнаходження Засновника (Рокитнівська селищна рада – код ЄДРПОУ 04387421) з: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15.

5. Змінити місцезнаходження КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» з: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Горького, будинок 34 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Захисників України, будинок 34.

6. Внести зміни до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕВОДОКАННАЛ», затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 09.10.2009 № 783, затвердивши його в новій редакції, що додається.

7. Начальнику КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» (Віталій ПРИЙМАК) подати  документи для внесення змін щодо відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 5.1. Статут КП Рокитневодоканал.pdf Переглянути