(П’ятдесята сесія)

18 квітня 2024 року                                                                                                                                   № 4177

Про внесення змін до рішення Рокитнівської
селищної ради від 12.12.2023 № 3971 «Про
затвердження Програми інформатизації «Цифрова
громада» Рокитнівської селищної територіальної

громади на 2024-2026 роки»

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 5 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 12.12.2023 № 3971 «Про затвердження Програми інформатизації «Цифрова громада» Рокитнівської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки», виклавши додаток 1 до Програми  «Перелік завдань, проектів, робіт з інформатизації на три роки»  в новій редакції, що додається.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ