Втратило чинність згідно рішення від 12.06.2024 № 4489

(П’ятдесята сесія)

18 квітня 2024 року                                                                                                                               № 4158

Про внесення змін до Положення про
порядок передачі в оренду
комунального майна Рокитнівської
селищної ради

Керуючись статтями 25, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вирішення питань передачі в оренду комунального майна Рокитнівської селищної територіальної громади, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Рокитнівської селищної ради, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 19.02.2021 №284, зі змінами від 10.02.2023 № 3183 (далі – Положення), а саме:
1.1. Змінити абзац 2 пункту 2 Положення, виклавши його в наступній редакції:«Рокитнівський селищний голова вирішує питання щодо погодження (надання згоди) передачі в оренду комунального майна; погодження умов договорів оренди; внесення змін до договорів оренди; продовження договорів оренди; скасування або зміну рішення балансоутримувача або орендодавця про включення/відмову у включенні об’єкта до Переліку першого типу; передачі в суборенду майна, що передається в оренду на аукціоні; всі питання передачі в оренду комунального майна у разі, коли Рокитнівська селищна рада є орендодавцем майна, яке перебуває на балансі комунального закладу, підприємства, установи чи організації; інші питання, пов’язані з передачею в оренду майна комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади, якщо вони не належать до компетенції інших органів чи посадових осіб».
1.2. Доповнити пункт 10 Положення абзацом наступного змісту:«У разі, коли Рокитнівська селищна рада є орендодавцем майна, яке перебуває на балансі комунального закладу, підприємства, установи чи організації, орендна плата спрямовується:
- за нерухоме майно – 50 % орендної плати до бюджету Рокитнівської селищної ради, 50 % балансоутримувачу майна;
- іншого окремого індивідуально визначеного майна – 100 % орендної плати балансоутримувачу майна».
1.3. Змінити пункт 12 Положення, виклавши його у наступній редакції:«12. Застосовувати Методику розрахунку орендної плати, затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 № 630, для цілей оренди майна комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади.
Розмір річної орендної плати за оренду нерухомого майна комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади в розмірі 1 (одна) гривня встановлюється таким орендарям:
- комунальним підприємствам, закладам, установам, які є об’єктами комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади та фінансуються за рахунок бюджету Рокитнівської селищної територіальної громади;
- виконавчим органам Рокитнівської селищної ради зі статусом юридичної особи публічного права, які повністю фінансуються за рахунок бюджету Рокитнівської селищної територіальної громади;
- правоохоронним органам, військовим частинам, органам державної влади».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства  (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ