(П’ятдесята сесія)

___  ______________ 2024 року                                                                              № _____

Про передачу з комунальної власності РОКИТНІВСЬКОЇ
СЕЛИЩНОЇ РАДИ на баланс КОМУНАЛЬНОГО
НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА
БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ»
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

на праві оперативного управління автомобіля швидкої допомоги

Керуючись статтею 25, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 137 Господарського кодексу України, розглянувши лист КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 23.01.2024 № 128, з метою ефективного використання майна комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Передати з комунальної власності РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на баланс КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на праві оперативного управління автомобіль швидкої допомоги марки (моделі) Peugeot Boxer, 2012 року випуску, державний реєстраційний номер ВК 0469 ВН, ідентифікаційний номер (номер шасі, кузова, рами):VF3YBZMFB12308474 (далі - автомобіль).
2. Утворити комісію з приймання-передачі автомобіля, що передається з комунальної власності РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на баланс КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (далі - комісія), у складі згідно з додатком.
3. Комісії Акт з приймання-передачі автомобіля швидкої допомоги, у трьох примірниках, подати на затвердження Рокитнівському селищному голові до 01.05.2024.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО); з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК).

Селищний голова                                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ