(П’ятдесята сесія)

2024 року                                                    №

Про внесення змін до рішення
Рокитнівської селищної ради від 26.03.2021
№ 419 «Про регіональну програму розвитку
земельних відносин у Рокитнівській
селищній раді на 2021-2025 роки»

Керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з інфляцією та збільшенням вартості виконання робіт з виготовлення відповідної землевпорядної документації, з метою дотримання діючого земельного законодавства та забезпечення населених пунктів Рокитнівської селищної ради актуальною землевпорядною документацією, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 26.03.2021 № 419 «Про регіональну програму розвитку земельних відносин у Рокитнівській селищній раді на 2021-2025 роки» зі змінами від 06.08.2021 № 1145, виклавши Таблицю 1 «Обсяги робіт і витрат на проведення заходів, передбачених регіональною програмою розвитку земельних відносин, використання та охорони земель в Рокитнівській селищній раді на 2021-2025 роки»; Таблицю 4 «Обсяги робіт і витрат з встановлення меж селищ»; Таблицю 9 «Обсяги робіт і витрат на виготовлення проектів та технічної документації із землеустрою» у новій редакції згідно з додатком.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ