Доповідач:

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

(П’ятдесят друга сесія)

_______________ 2024  року                                                                  № ______

Про внесення змін до рішення Рокитнівської
селищної ради від 15.11.2023 № 3856 «Про затвердження Програми
фінансової підтримки та розвитку КОМУНАЛЬНОГО
НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА
БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ»

РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на 2024-2026 роки»

Керуючись статтею 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Порядку розроблення місцевих цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затвердженого  рішенням Рокитнівської селищної ради від 10.02.2023 № 3178, розглянувши клопотання КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 03.04.2024 № 483, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 15 листопада 2023 року № 3856 «Про затвердження Програми фінансової підтримки та розвитку КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на 2024-2026 роки» (далі – Програма), виклавши  додаток 1 «Завдання та заходи з реалізації  Програми» в новій редакції,  що додається.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК).

Селищний голова                                                            Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 1.2. Дод. ЗМІНИ 3856.pdf Переглянути