Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради від 18.04.2024 № 4210 «Про передачу земельної ділянки у власність громадянці ВОЛОШИН Наталії Іванівні по вул. Асанова, 23 в с. Кисоричі»

(П’ятдесят друга сесія)

2024 року                                               №

Про внесення змін до рішення Рокитнівської
селищної ради від 18.04.2024 № 4210
«Про передачу земельної ділянки у власність
громадянці ВОЛОШИН Наталії Іванівні
по вул. Асанова, 23 в с. Кисоричі»

У зв’язку з виявленням неточностей, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 18.04.2024 № 4210 «Про передачу земельної ділянки у власність громадянці ВОЛОШИН Наталії Іванівні по вул. Асанова, 23 в с. Кисоричі», а саме: в назві рішення, преамбулі, пунктах 1, 2, 3 слова «ВОЛОШИН Наталії Іванівні» замінити на слова «ВОЛОШИНІЙ Наталії Іванівні».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ