Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 137

Текст:

(Сорокова сесія)

_____________2023 року                                                             № _____

Про виділення коштів на співфінансування

для проведення поточного ремонту автомобільної дороги

загального користування державного значення Т-18-14

Рокитне – /М-07/ на ділянці км 1+120 – км 1+450

в межах Рокитнівської селищної територіальної громади

Керуючись статтею 91 Бюджетного Кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про джерела фінансування дорожнього господарства України»,  постановою Кабінету Міністрів України від 09 червня 2021 року № 590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану», за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Кошти загального фонду бюджету Рокитнівської селищної територіальної громади в сумі 2000000,00 гривень (два мільйони гривень, 00 копійок), передбачені в бюджеті на 2023 рік за кодом програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету 0117461 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету», виділити  для проведення поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-14 Рокитне – /М-07/ на ділянці км 1+120 – км 1+450 в межах Рокитнівської селищної територіальної громади.

2. Делегувати повноваження та визначити Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Рівненській області одержувачем/замовником та відповідальним за цільове використання коштів бюджету Рокитнівської селищної територіальної громади в сумі 2000000,00 гривень (два мільйони гривень, 00 копійок) для проведення поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-14 Рокитне – /М-07/ на ділянці км 1+120 – км 1+450 в межах Рокитнівської селищної територіальної громади на умовах співфінансування відповідно до укладеного договору.

3. Надати дозвіл Рокитнівській селищній раді в особі селищного голови (Григорій ТАРГОНСЬКИЙ) на укладення договору на умовах співфінансування для проведення поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-14 Рокитне – /М-07/ на ділянці км 1+120 – км 1+450 в межах Рокитнівської селищної територіальної громади з Службою відновлення та розвитку інфраструктури у Рівненській області.

4. Включити Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Рівненській області до мережі одержувачів бюджетних коштів бюджету Рокитнівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

5. Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Рівненській області забезпечити інформування головного розпорядника коштів бюджету Рокитнівської селищної територіальної громади – Рокитнівську селищну раду про стан виконання робіт та використання коштів місцевого бюджету на проведення співфінансування для проведення поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-14 Рокитне – /М-07/ на ділянці км 1+120 – км 1+450 в межах Рокитнівської селищної територіальної громади.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                           Григорій ТАРГОНСЬКИЙ