Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 205

Текст:

(Одинадцята сесія)

від                           2021 року                                                                      №

Про передачу у постійне користування

Рокитнівському ліцею №2 Рокитнівської селищної ради земельної ділянки по

вул. Жовтнева, с. Рокитне

На підставі статей 12, 92, 122, 123, 125 Земельного кодексу України, керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями селищної ради, селищна рада

вирішила:

1. Передати у постійне користування Рокитнівському ліцею №2 Рокитнівської селищної ради (код ЄДРПОУ 25319091) земельну ділянку загальною площею 4,314 га (кадастровий номер 5625085600:01:003:0312) з цільовим призначення для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, яка розташована за адресою Рівненська область, Рокитнівський район, село Рокитне, вулиця Жовтнева.

1. Рокитнівському ліцею №2 Рокитнівської селищної ради оформити речове право на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності інфраструктури та житлово-комунального господарства (Крупенко А.К.).

Селищний голова                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ