Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад

(П’ятдесят друга сесія)

____ __________ 2024 року                                                                                                                 № ______

Про надання згоди на організацію
співробітництва територіальних громад

Керуючись пунктом 331  частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 3 статті 5, частиною 2 статті 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади щодо ініціювання співробітництва територіальних громад, затвердженого рішенням виконавчого комітету селищної ради від 30.05.2024 № 135 «Про затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад», за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Надати згоду на організацію співробітництва Рокитнівської селищної територіальної громади через Рокитнівську селищну раду в особі селищного голови Григорія ТАРГОНСЬКОГО із Клесівською селищною територіальною громадою через Клесівську селищну раду Сарненського району Рівненської області в особі селищного голови Віктора БУЙНОГО та Вирівською сільською територіальною громадою через Вирівську сільську раду Сарненського району Рівненської області в особі сільського голови Сергія ОПАЛЬКА, у сфері управління побутовими відходами, у формі реалізації спільних проєктів, що передбачає координацію діяльності суб’єктів співробітництва та акумулювання ними на визначений період ресурсів з метою спільного здійснення відповідних заходів шляхом реалізації спільного проєкту.
2. Селищному голові Григорію ТАРГОНСЬКОМУ забезпечити надсилання вищевказаним головам пропозицію про початок переговорів з питань організації співробітництва.
3. Делегувати представників Рокитнівської селищної територіальної громади до комісії з підготовки проєкту договору про співробітництво територіальних громад згідно з додатком.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО); з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 1.1. Дод. Список представників.pdf Переглянути