Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про затвердження Порядку відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та/або надання комунальних послуг орендарю

(П`ятдесят друга сесія)

2024 року                                                                                                                            №

Про затвердження Порядку відшкодування
витрат балансоутримувача на утримання
орендованого нерухомого майна та/або
надання комунальних послуг орендарю

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», рішення Рокитнівської селищної ради від 19.02.2021 № 284 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Рокитнівської селищної ради», зі змінами від 10.02.2023 № 3183, від 18.04.2024 № 4158, з метою удосконалення порядку відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада,

1. Затвердити Порядок відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та/або надання комунальних послуг орендарю згідно з додатком 1.
2. Затвердити Примірний договір про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю згідно з додатком 2.
3. Підприємствам, установам, закладам, організаціям комунальної форми власності Рокитнівської селищної ради, виконавчим органам Рокитнівської селищної ради керуватися нормами, визначеними вказаним Примірним договором про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю.
4. Надати дозвіл підприємствам, установам, закладам, організаціям комунальної форми власності Рокитнівської селищної ради, виконавчим органам Рокитнівської селищної ради на укладання договорів про співробітництво (виключно сторонами яких вони є) щодо використання комунального майна для задоволення соціально-культурних, адміністративних, освітніх, спортивних та інших потреб, у тому числі для забезпечення їх статутної діяльності та діяльності відповідно до положення, за участю третьої сторони Рокитнівської селищної ради.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ