(П’ятдесят друга сесія)

_______________ 2024 року                                                                                          № ____

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної
ради від 15.11.2023 № 3854 Про затвердження цільової
соціальної Програми підтримки реформування системи
закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського
піклування, Рокитнівської селищної територіальної громади
на 2024-2026 роки»

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення реалізації заходів до проведення Дня захисту дітей, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 15 листопада 2023 року № 3854 «Про затвердження цільової соціальної Програми підтримки реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Рокитнівської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки» (далі – Програма), виклавши додаток 1 до Програми «Заходи з реалізації цільової соціальної Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Рокитнівської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки» у новій редакції згідно з додатком.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                                           Григорій ТАРГОНСЬКИЙ