(П’ятдесят друга сесія)

12 червня 2024 року                                                                                                                                     № 4351

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради
від 06.05.2021 № 562 «Про затвердження Правил благоустрою,
дотримання чистоти та громадського порядку на території
Рокитнівської селищної територіальної громади»

Керуючись пунктом 44 частини 1 статті 26, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 2 частини 1 статті 10, статтею 34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», з метою забезпечення благоустрою на території Рокитнівської селищної територіальної громади у сфері заготівлі дикоросів, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 06.05.2021 № 562 «Про затвердження Правил благоустрою, дотримання чистоти та громадського порядку на території Рокитнівської селищної територіальної громади» (далі – Правила), зі змінами, а саме:
1.1. Розділ XI Правил «На об’єктах благоустрою населених пунктів Рокитнівської селищної територіальної громади забороняється» доповнити пунктом, наступного змісту:
«розміщення пунктів заготівлі дикоросів (ягід, плодів, грибів, лікарських рослин) на території Рокитнівської селищної територіальної громади без погодження Рокитнівської селищної ради.».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                                                           Григорій ТАРГОНСЬКИЙ