XL

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3683
Про надання дозволу ТзОВ «РУСИЧІ» на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за межами смт Томашгород

(Сорокова сесія)

07 липня 2023 року                                                                                                                                                        № 3683

Про надання дозволу ТзОВ «РУСИЧІ»
на складання технічної документації із
землеустрою щодо встановлення (відновлення)
меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
за межами смт Томашгород

Розглянувши заяву ТзОВ «РУСИЧІ» про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), додаткові документи, відповідно до статей 12, 92, 125, 126  Земельного Кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РУСИЧІ» на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами смт Томашгород площею  4,45 га,  за рахунок земель що перебувають у постійному користуванні ТзОВ «РУСИЧІ».
2. В проектній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, ТзОВ «РУСИЧІ» замовити виготовлення технічної документації із землеустрою в порядку, визначеному законодавством.
3. ТзОВ «РУСИЧІ» подати технічну документацію із землеустрою на затвердження в селищну раду.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ
ЄКТ