(П’ятдесят друга сесія)

______________ 2024 року                                                                                                                   № ____

Про платні послуги КОМУНАЛЬНОГО
НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА
«РОКИТНІВСЬКИЙ  ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ
МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Постановою Кабінету України від 17 вересня 1996 року №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах» (зі змінами та доповненнями), за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Затвердити Положення про порядок надання платних послуг КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ згідно з додатком 1.
2. Затвердити Перелік платних послуг КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» згідно з додатком 2.
3. Затвердити Тарифи на платні послуги КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ згідно з додатком 3.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК).

Селищний голова                                                                                              Григорій ТАРГОНСЬКИЙ