Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про безоплатне прийняття у комунальну власність Рокитнівської селищної територіальної громади гуманітарної допомоги (автомобіль швидкої допомоги)

(П’ятдесят четверта сесія)

___________ 2024 року                                                                              № _____

Про безоплатне прийняття у
комунальну власність Рокитнівської
селищної територіальної громади
гуманітарної допомоги (автомобіль
швидкої допомоги)

Керуючись статтями 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, Законом України «Про гуманітарну допомогу», наказом Міністерства фінансів України від 13.09.2016 № 818 «Про затвердження типових форм з обліку та списання основних засобів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання», Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 «Основні засоби», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12.10.2010 № 1202, Порядком державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.1998 № 1388, з метою тимчасової державної реєстрації транспортного засобу, отриманого для потреб Рокитнівської селищної територіальної громади у вигляді гуманітарної допомоги від Швейцарської міжнародної благодійної організації «Тріумф серця», через БЛАГОДІЙНУ ОРГАНІЗАЦІЮ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДЖЕРЕЛО ЄДНОСТІ», митною декларацією про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою від 22.05.2024, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність Рокитнівської селищної територіальної громади (ЄДРПОУ 04387421) гуманітарну допомогу (далі-майно), а саме:
  • автомобіль швидкої допомоги марки MERSEDES BENZ 519 CDI 4х4, орієнтовна вага транспортного засобу 4 550 кг, рік випуску 2010, об’єм двигуна 2987 см3, ідентифікаційний номер транспортного засобу WDB9061531N436408, колір світло-зелений/червоний, державний номерний знак __________________:
  • медичні витратні матеріали, в кількості 10 коробок;
  • вакуумний матрац, в кількості 1 штука;
  • рятувальний рюкзак парамедика, в кількості 2 штуки;
  • дефібрилятор з монітором, в кількості 1 штука;
  • портативний медичний аспіратор, в кількості 1 штука.
2. Визначити балансову вартість майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення, відповідно до вартості, вказаної в дарчому сертифікаті - 23 600 євро (двадцять три тисячі шістсот євро), згідно курсу НБУ, встановленого на день перетину кордону – 22.05.2024 (1 євро - 43,2643 гривень), а саме: 1 021 037,48 (один мільйон двадцять одна тисяча тридцять сім) гривень 48 копійок.

3. Безоплатно передати майно, зазначене у пункті 1 даного рішення, в оперативне управління та на баланс КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (генеральний директор  КОСТЮК Олег Іванович), селище Рокитне, вул. Руслана Дубовця, 24 (ЄДРПОУ 01999842).

4. Утворити комісію з приймання-передачі гуманітарної допомоги, майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення (далі - Комісія), у складі згідно з додатком.

5. Комісії подати акти приймання-передачі майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення (у трьох примірниках),  на затвердження селищному голові в строк до 01.08.2024.

6. КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ забезпечити здійснення бухгалтерського обліку майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення, у встановленому законодавством порядку.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО); з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК).

Селищний голова                                                                                                         Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

до рішення Рокитнівської селищної ради
___________ 2024 року № ______

Склад комісії