(П’ятдесят четверта сесія)

__________________ 2024 року                                                            № _________

Про встановлення місцевого податку
на нерухоме майно, відмінне від  земельної
ділянки, на території Рокитнівської
селищної територіальної громади

Керуючись статтею 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказом Міністерства Економіки України від 16.05.2023 № 3573 «Про затвердження національного класифікатора НК 018:2023 та скасування національного класифікатора ДК 018-2000, листом Головного управління ДПС у Рівненській області від 29.03.2024 № 6478/5/17-00-04-01-05, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Встановити на території Рокитнівської селищної територіальної громади податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1.
2. Затвердити на території Рокитнівської селищної територіальної громади:
2.1. ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки згідно з додатком 2;
2.2. пільги для фізичних і юридичних осіб, надані відповідно до пунктів 266.2, 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
3. Рішення Рокитнівської селищної ради від 09.07.2021 № 939 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Рокитнівської селищної ради» визнати таким, що втратило чинність з 01 січня 2025 року.
4. Рішення набирає чинності та застосовується з 01 січня 2025 року на період дії воєнного стану в Україні.
5. Відділу організаційно-документального забезпечення селищної ради (Лариса СКУМІНА) оприлюднити рішення на офіційному вебсайті Рокитнівської селищної ради.
6. Відділу містобудування та архітектури селищної ради (Інна ЛІНКЕВИЧ) забезпечити направлення цього рішення до Головного управління ДПС у Рівненській області (Рокитнівська державна податкова інспекція).
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                Григорій ТАРГОНСЬКИЙ