LIV

(П’ятдесят четверта сесія)

10 липня 2024 року                                                                                                                                   № 4506

Про внесення змін щодо відомостей про
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР
ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
та затвердження Статуту в новій редакції

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про позашкільну освіту», «Про основні засади молодіжної політики», з метою приведення установчих документів у відповідність до норм чинного законодавства України, у зв’язку зі зміною юридичної адреси закладу та створенням молодіжного простору для молоді, сприяння інтелектуальному, моральному, духовному розвитку, реалізації творчого потенціалу, підвищення рівня мобільності молоді, за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики, селищна рада

1. Змінити місцезнаходження юридичної особи КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 40329628) з: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 14 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 14.
2. Змінити місцезнаходження Засновника (Рокитнівська селищна рада – код ЄДРПОУ 04387421) з: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15.
3. Внести зміни до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 40329628), затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 22.01.2021 № 198, затвердивши його в новій редакції, що додається у 3 примірниках.
4. Директору КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (Юлія МАРИНИЧ) подати документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Т. КАЙДАНОВИЧ).

Селищний голова                                                                                                                           Григорій ТАРГОНСЬКИЙ