Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про звернення депутатів Рокитнівської селищної ради щодо відміни частини 2 статті 107 Лісового кодексу України як такої, що суперечить нормам цивільного, земельного та лісового законодавства

(П’ятдесят четверта сесія)

_____________ 2024 року                                                                                                                     № ____

Про звернення депутатів Рокитнівської
селищної ради щодо відміни частини 2
статті 107 Лісового кодексу України
як такої, що суперечить нормам цивільного,
земельного та лісового законодавства

Керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 15, 19 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, враховуючи постанову Північно-західного апеляційного господарського суду від 29.05.2024 по справі № 918/1356/23, за погодженням з профільними постійними  комісіями селищної ради, селищна рада

1. Схвалити текст звернення депутатів Рокитнівської селищної ради щодо відміни частини 2 статті 107 Лісового кодексу України як такої, що суперечить нормам цивільного, земельного та лісового законодавства (додається).
2. Відділу організаційно-документального забезпечення селищної ради (Лариса СКУМІНА) забезпечити направлення даного звернення до Кабінету Міністрів України, комітету з питань екологічної політики та природокористування, комітету з питань аграрної та земельної політики, комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, комітету з питань правової політики, депутату Верховної Ради України дев’ятого скликання по виборчому округу № 155 Віктору М’ЯЛИКУ.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ); з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                                         Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 1.1 Дод. зверн. депутаів.pdf Переглянути