LIV

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 4530

(П’ятдесят четверта сесія)

Про надання дозволу на складання технічної
документації із землеустрою щодо встановлення
(відновлення) меж земельних ділянок в натурі
(на місцевості) громадянину НЕВОЙТУ Володимиру
Прохоровичу, із земель колишнього КСП «Біловізьке»

Розглянувши заяву громадянина НЕВОЙТА В.П., керуючись статтями 12, 81 Земельного Кодексу України, Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

1. Надати дозвіл громадянину НЕВОЙТУ Володимиру Прохоровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості): рілля – масив  № 43, ділянка № 21, орієнтовною площею 1,77 га; сіножаті – масив  № 4, ділянка № 29, орієнтовною площею 0,18 га; пасовища – масив № 19 ділянка № 343, орієнтовною площею 0,167 га на території Рокитнівської селищної ради за межами населених пунктів для ведення особистого селянського господарства, відповідно до сертифікату на право на земельну частку (пай), серія РВ № 0248849 від 26 серпня 2009 року за реєстраційним № 7649.
2. Громадянину НЕВОЙТУ В.П. замовити в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в порядку, визначеному законодавством.
3. Громадянину НЕВОЙТУ В.П. технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) подати на затвердження до селищної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ