Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради від 18.04.2024 № 4267 «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину ТІТУ Миколі Сергійовичу, із земель колишнього КСП «Світанок»»

(П’ятдесят друга сесія)

2024 року                                                                                                       №

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної
ради від 18.04.2024 № 4267 «Про надання дозволу на
 складання технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж земельних
ділянок в натурі (на місцевості) громадянину ТІТУ Миколі
Сергійовичу, із земель колишнього КСП «Світанок»»

У зв’язку з виявленням неточностей, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 18.04.2024 № 4267 «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину ТІТУ Миколі Сергійовичу, із земель колишнього КСП «Світанок»», а саме: в пункті 1 слова та цифри «сіножаті – масив  № 6, ділянка № 2, орієнтовною площею 0,84 га» замінити на слова та цифри «сіножаті – масив  № 6, ділянка № 2, орієнтовною площею 1,02 га».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                                               Григорій ТАРГОНСЬКИЙ