LV

(П'ятдесят п'ята (позачергова) сесія)

08 серпня 2024 року                                                                                                                                      № 4548

Про затвердження розміру плати за навчання учнів
та встановлення пільг у КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ
«ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА»
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ  РАДИ
на 2024-2025 навчальний рік

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 14 Закону України «Про освіту», статей 15, 26 Закону України «Про позашкільну освіту», постанов Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 № 433 «Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад», від 25.03.1997 № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», наказу Міністерства культури України від 09.08.2018 № 686 «Про затвердження Положення про мистецьку школу», враховуючи пропозиції дирекції КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, селищна рада

1. Затвердити щомісячний розмір плати за навчання учнів у  КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на 2024-2025 навчальний рік, відповідно до обраного фаху навчання, у таких розмірах:
- фортепіано – 300 грн.;
- гітара – 300 грн.;
- вокал – 300 грн.;
- хореографія  – 300 грн.;
- художній відділ – 300 грн.;
- скрипка – 250 грн.;
- естрадно-духовий відділ – 250 грн.;
- бандура – 250 грн.;
- баян, акордеон  – 250 грн.

2. Встановити пільги щодо плати за навчання:
2.1. Звільняються від плати за навчання 100%:
а) діти-інваліди, яким не протипоказане навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (за висновком медичної комісії);
б) діти-сироти;
в) діти позбавлені батьківського піклування;
г) діти з неповної сім’ї при втраті годувальника;
д) діти, батьки яких загинули в зоні бойових дій;
е) діти, батьки яких служать в Збройних Силах України (підтвердження – довідка з територіального центру комплектації (ТЦК військкомату).

2.2. За наявності одного і більше учнів з багатодітної сім’ї, плата за першого учня  –100%, за інших – по 50%.

3. Учні, які навчаються на двох і більше відділах плата встановлюється в розмірі 100% за кожне відділення.

4. При навчанні на двох і більше відділах учнями пільгових категорій, пільги з оплати за навчання надаються за одним відділом за вибором батьків.

5. Плату за навчання вносити посеместрово до 10 числа першого місяця кожного семестру.

6. Пільги за навчання у КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ надаються відповідно до наказу директора закладу на підставі заяви та копій документів, що підтверджують пільгові категорії (посвідчення, довідки тощо).

7. Централізованій бухгалтерії відділу культури і туризму Рокитнівської селищної ради розподілити кошти одержані як плата за навчання за І семестр 2024-2025 навчального року, наступним чином:
-  заробітна плата та нарахування на фонд оплати праці – 52.4%;
-  розвиток матеріально – технічної бази – 47.6%.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, охорони здоров′я, культури, спорту, молодіжної політики  (Л. СМИК).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ