Прийнятий в цілому

Проголосовано:

Дата прийняття:

08.08.2024

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 4547
Про організацію обліку об’єктів комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади

(П’ятдесят п’ята (позачергова) сесія)

08 серпня 2024 року                                                                                                                              № 4547

Про організацію обліку об’єктів
комунальної власності Рокитнівської
селищної територіальної громади

Відповідно до  статей 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою забезпечення централізованого та системного обліку об’єктів комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади, ефективного використання таких об’єктів, селищна рада

1. Запровадити ведення Реєстру об’єктів комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади.
2. Затвердити такі, що додаються:
2.1. Порядок ведення Реєстру об’єктів комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади (додаток 1).
2.2. Перелік облікових даних, що вносяться в Реєстр об'єктів комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади (додаток 2).
2.3. Перелік виконавчих органів, інших структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ та організацій, старост Рокитнівської селищної ради, які подають інформацію адміністратору Реєстру об’єктів комунальної власності Рокитнівської селищної ради відповідно до Порядку ведення Реєстру об’єктів комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади (додаток 3).
3. Визначити відділ житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності Рокитнівської селищної ради адміністратором Реєстру об’єктів комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади.
4. Заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергію МАРИНИЧУ вжити організаційних заходів щодо приведення положень відділів та інших виконавчих органів, структурних підрозділів Рокитнівської селищної ради, зазначених у додатку 3 до цього рішення, Положення про старосту, посадових інструкцій працівників у відповідність до затвердженого Порядку ведення Реєстру об’єктів комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Т.КАЙДАНОВИЧ).

Селищний голова                                                                                                         Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 4547.1. Дод. 1-3 Облік об`єктів комун. майна.pdf Переглянути