(П’ятдесят п’ята (позачергова) сесія)

­­­­­­­­­­­­­­­­­____________________ 2024 року                                                                                                        № ______

Про  внесення змін до рішення  Рокитнівської
селищної ради від 12.12.2022 № 3029 «Про
затвердження комплексної Програми соціальної
підтримки Захисників та Захисниць України
Рокитнівської селищної територіальної громади
на 2023-2025 роки»

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вшанування пам’яті загиблих (померлих) Захисників та Захисниць в російсько-українській війні, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни  до  рішення  Рокитнівської селищної ради від  12.12.2022 № 3029 «Про затвердження комплексної Програми соціальної підтримки Захисників та Захисниць України Рокитнівської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки» (далі – Програма),  виклавши додаток до Програми в новій редакції, що додається.
2. Фінансовому відділу Рокитнівської селищної ради передбачити кошти на реалізацію заходів Програми, в межах наявних фінансових ресурсів.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                                                                    Григорій ТАРГОНСЬКИЙ