(П’ятдесят шоста сесія)

____________ 2024 року                                                                                                                       № ______

Про затвердження Передавального акта
КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «РОКИТНІВСЬКИЙ
ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ
З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, статей 4, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», на виконання рішення Рокитнівської селищної ради від 10 вересня 2021 року № 1387 «Про реорганізацію комунального закладу «Рокитнівський центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Рокитнівської селищної ради шляхом приєднання до Рокитнівської дитячо-юнацької спортивної школи Рокитнівської селищної ради», за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Затвердити Передавальний акт КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «РОКИТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 39714249) в зв’язку з припиненням (реорганізацією) шляхом приєднання до РОКИТНІВСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 36278274), що додається.
2. Голові Комісії з реорганізації, КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «РОКИТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 39714249) шляхом приєднання до РОКИТНІВСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 36278274) подати державному реєстратору Передавальний акт КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «РОКИТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 39714249) та інші відповідні документи для проведення реєстраційних дій в порядку, визначеному чинним законодавством України.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Т. КАЙДАНОВИЧ).

Селищний голова                                                                                           Григорій ТАРГОНСЬКИЙ