(П’ятдесят шоста сесія)

2024 року                                                        №

Про затвердження акту погодження меж
земельної ділянки по вул. Олександрівська, 56а
в с. Олександрівка

Розглянувши заяву громадянина ХОМЕНКА Петра Вікторовича, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), акт погодження меж земельної ділянки по вул. Олександрівська, 56а в с. Олександрівка, керуючись статтями 12, 159 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради,  селищна рада

1. Затвердити акт погодження меж земельної ділянки по вул. Олександрівська, 56а в с. Олександрівка від 05 червня 2024 року (додається).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

АКТ

погодження меж земельної ділянки  по вул. Олександрівська, 56а в с. Олександрівка

від 05 червня 2024 року

Ми, що нижче підписалися, комісія Рокитнівської селищної ради з вирішення земельних спорів щодо меж земельних ділянок на території Рокитнівської селищної ради у складі:  Рябущиця Ігоря Миколайовича – начальника відділу земельних відносин та екологічних питань Рокитнівської селищної ради, Богданця Олександра Анатолійовича – головного спеціаліста відділу земельних відносин та екологічних питань Рокитнівської селищної ради, Брички Станіслава Івановича – старости сіл Кисоричі, Дерть та Олександрівка, Ванека Олексія Дмитровича – сертифікованого інженера-землевпорядника. В присутності Хоменка Василя Вікторовича, цього числа в натурі (на місцевості) розглянули питання щодо погодження межі земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в  с. Олександрівка по вул. Олександрівська, 56а  з суміжними землекористувачами Хоменком Василем Вікторовичем та Хоменком Олегом Вікторовичем.
         Комісія вирішила: межу земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Олександрівська, 56а в с. Олександрівка, погодити у відповідності до технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розробленої ФОП Ванеком О.Д..

Начальник відділу                                                                        І. Рябущиць
земельних відносин та
екологічних питань