XLIII

(Сорок третя сесія)

2022 року                                                                   №

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо інвентаризації земельної

ділянки комунальної власності по

вул. Соборна, 3а в с. Рокитне та передачу її

в постійне користування

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності по вул. Соборна, 3а в с. Рокитне для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, відповідно до статей 12, 92, 122, 123, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Соборна, 3а в с. Рокитне, площею 0,3834 га, кадастровий номер 5625085600:01:003:____.

2. Передати у постійне користування ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКІЙ СПОРТИВНІЙ ШКОЛІ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  земельну ділянку площею 0,3834 га, кадастровий номер 5625085600:01:003:____ з цільовим призначенням 03.02 для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Соборна 3а, в с. Рокитне.

3. ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКІЙ СПОРТИВНІЙ ШКОЛІ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ оформити документ, що посвідчує право постійного користування на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ