LVI

(П’ятдесят шоста сесія)

11 вересня 2024 року                                                                    № 4650

Про надання дозволу громадянці
ЄВПАТ Лідії Павлівні на розроблення
детального плану території
за межами с. Кисоричі

Розглянувши заяву громадянки ЄВПАТ Л. П. щодо надання дозволу на розроблення детального плану території, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл громадянці ЄВПАТ Лідії Павлівні на розроблення детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в межах земельної ділянки площею 1,5038 га, кадастровий номер 5625084400:03:006:0085, яка розташована за межами с. Кисоричі Сарненського району Рівненської області.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ