(П’ятдесят шоста сесія)

2024 року                                                                      №

Про затвердження акту № 3 про визначення
розміру збитків від 12.08.2024

Керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 156, 157 Земельного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 № 284 «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», рішенням Рокитнівської селищної ради 19.05.2023 № 3416 «Про створення комісії по визначенню та відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам на території Рокитнівської селищної територіальної громади», розглянувши протокол засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам від 12.08.2024 № 3, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити акт № 3 про визначення розміру збитків від 12.08.2024 (додається).
2. ПРИМАКУ Анатолію Анатолійовичу (ідентифікаційний номер ___) відшкодувати визначені збитки у повному обсязі не пізніше одного місяця з дня прийняття даного рішення згідно пп 5.1 п.5 Додатку 2 до рішення Рокитнівської селищної ради від 19.05.2023 № 3416 «Про створення комісії по визначенню та відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам на території Рокитнівської селищної територіальної громади».
3. У випадку невиконання товариством зобов’язань щодо відшкодування збитків у встановлений даним рішенням термін, примусове відшкодування збитків здійснюється в судовому порядку.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                           Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

АКТ № 3
про визначення розміру збитків

12.08.2024                                                                                                              селище Рокитне

Комісія по визначенню та відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам на території Рокитнівської селищної територіальної громади, у складі: голови комісії – МАРИНИЧА Сергія Антоновича, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, заступника голови комісії – РЯБУЩИЦЯ Ігоря Миколайовича, начальника відділу земельних відносин та екологічних питань селищної ради, секретаря комісії – СУХОБРУС Наталії Олександрівни, головного спеціаліста відділу земельних відносин та екологічних питань селищної ради, члена комісії – НОВАКА Сергія Васильовича, начальника житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності селищної ради, члена комісії – НОВОСЕЛЕЦЬКОГО Миколи Івановича, начальника відділу економічного розвитку та регуляторної політики селищної ради, члена комісії – КИРИЛОВЦЯ Віктора Івановича, депутата Рокитнівської селищної ради, за участю землекористувача: власника нерухомого майна – ПРИМАКА Анатолія Анатолійовича.

ВСТАНОВИЛА:
1. Земельна ділянка яка знаходиться за адресою: Рівненська область, Сарненський район, с. Біловіж, вул. Миру (1 Травня), 1;
2. Розмір земельної ділянки: 0,1288 га;
3. Кадастровий номер: 5625080400:01:002:0180;
4. Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки: 408912 (чотириста вісім тисяч дев'ятсот дванадцять) гривень 07 копійок;
5. Встановлений розмір податку (орендної плати): 3 відсотки;
6. Період, за який нараховуються збитки: 3 роки (з 12.08.2021 по 12.08.2024);
7. Фактичне використання земельної ділянки підтверджується: витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності 41660982 від 23.04.2021;
8. Розмір збитків, завданих місцевому бюджету за фактичне використання земельної ділянки, складає: 36802 (тридцять шість тисяч вісімсот дві) гривні 08 копійок.

Голова комісії: _______________ С. А. МАРИНИЧ
Секретар комісії: _______________ Н. О. СУХОБРУС