Доповідач:

Дата:

27.08.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про віднесення земельних ділянок до самозалісених ділянок загальною площею 14,7924 га

(П’ятдесят шоста сесія)

2024 року                                                          №

Про віднесення земельних ділянок
до самозалісених ділянок загальною площею 14,7924 га

Розглянувши клопотання ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛІСИ УКРАЇНИ» від 25.06.2024 № 606-26.17-2024, відповідно до статей 12, 57, 571 Земельного кодексу України, Указів Президента України від 07.06.2021 № 228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» та від 29.09.2022 № 675/2022 « Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 вересня 2022 року «Про охорону, захист, використання та відтворення лісів України в особливий період», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи АКТ обстеження земельних ділянок комунальної форми власності, які можуть бути віднесені до самозаліснених ділянок на території Рокитнівської селищної ради від 06.06.2024 року, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Віднести земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності загальною площею 14,7924 га до самозалісених ділянок, які розташовані на території Рокитнівської селищної ради Сарненського району Рівненської області за кадастровими номерами:
- 5625087400:02:005:0017 площею 10,4178 га;
- 5625087400:02:05:0001 площею 4,3746 га.
2. Віднесення земельних ділянок до самозалісених ділянки здійснюється шляхом внесення до Державного земельного кадастру відомостей про належність всіх їх угідь до угідь самозалісених ділянок.
3. Земельні ділянки вважаються самозалісеними ділянками з дня внесення зазначених відомостей до Державного земельного кадастру.
4. Віднесення земельних ділянок, сформованих як об’єкт цивільних прав, відомості про які внесені до Державного земельного кадастру,  до самозалісених ділянок здійснюється без розроблення документації із землеустрою.
5. Надати дозвіл ДЕРЖАВНОМУ СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ ГОСПОДАРСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЛІСИ УКРАЇНИ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності несформованих як об’єкт цивільних прав, орієнтовною площею 0,8 га, 2,1 га за межами с. Єльне.
6. ДЕРЖАВНОМУ СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ ГОСПОДАРСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЛІСИ УКРАЇНИ» замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності у суб'єкта господарювання, юридичної особи, що має ліцензію на проведення робіт із землеустрою згідно із законом, у строки, що обумовлюються угодою сторін.
7. Подати виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на затвердження до РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, у відповідності до вимог чинного законодавства.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ