Не прийнятий в цілому

Дата:

27.08.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про внесення змін до структури апарату Рокитнівської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради

(П'ятдесят шоста сесія)

____ _____________ 2024 року                                                                     № ____

Про внесення змін до структури
апарату Рокитнівської селищної
ради та її виконавчого комітету,
інших виконавчих органів ради

Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 26, пункту 6 частини 4 статті 42, частини 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про запобігання корупції»,  постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), враховуючи службову записку виконуючого обов’язки начальника відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності Рокитнівської селищної ради від 27.08.2024, у зв’язку зі службовою необхідністю, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до структури апарату Рокитнівської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради, затвердженої рішенням Рокитнівської селищної ради від 17.11.2020 № 8, зі змінами, а саме:
1.1. Ліквідувати у складі апарату ради та її виконавчих органів Рокитнівської селищної ради архівний відділ селищної ради з двома штатними одиницями – начальник відділу 1 (одна) штатна одиниця та провідний спеціаліст 1 (одна) штатна одиниця.
1.2. Вивести з відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності Рокитнівської селищної ради посаду головного спеціаліста у кількості 1 (одна) штатна одиниця.
1.3. Ввести до відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності Рокитнівської селищної ради посаду головного спеціаліста з питань енергоменеджменту 1 (одну) штатну одиницю.
1.4. Ввести в структуру апарату та її виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради посаду головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції 1 (одну) штатну одиницю.
1.5. Ввести у структуру Рокитнівської селищної ради посаду керуючого справами виконавчого комітету 1 (одну) штатну одиницю.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ