LVIII

(П’ятдесят восьма сесія)

04 жовтня 2024 року                                                                                                                 № 4703

Про внесення змін щодо відомостей про
КОМУНАЛЬНЕ  ПІДПРИЄМСТВО
«РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ»
та затвердження Статуту у новій редакції

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи клопотання КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ» від 17.09.2024 №88, з метою приведення установчих документів у відповідність до норм чинного законодавства України, селищна рада

1. Змінити місцезнаходження юридичної особи КОМУНАЛЬНОГО  ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ»  (код ЄДРПОУ 30207721) з: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Руслана Дубовця, будинок 4 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище Рокитне, вулиця Руслана Дубовця, будинок 4.
2. Змінити місцезнаходження Засновника (Рокитнівська селищна рада – код ЄДРПОУ 04387421) з: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15.
3. Додати види економічної діяльності згідно КВЕД-2010, а саме:
  • 33.20 Установлення та монтаж машин і устаткування;
  • 42.21 Будівництво трубопроводів;
  • 43.22 Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування;
  • 43.29 Інші будівельно-монтажні роботи;
  • 68.10 Купівля та продаж власного нерухомого майна;
  • 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна;
  • 96.04 Діяльність із забезпечення фізичного комфорту.
4. Внести зміни до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ», затвердженого рішенням  Рокитнівської селищної ради  від  09.06.2023  № 3541,  затвердивши  його  в  новій  редакції,  що  додається  у чотирьох примірниках.
5. Директору КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ» (Сергій СТРІЛЕЦЬ) подати документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
6. Рішення Рокитнівської селищної  ради від 11.09.2024 № 4564 «Про внесення змін щодо відомостей про КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ» та за твердження Статуту у новій редакції» вважати недійсним.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Т. КАЙДАНОВИЧ).

Селищний голова                                                                               Григорій ТАРГОНСЬКИЙ