XLVI

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 40

Текст:

(______________сесія)

________________ 2023 року                                                               № _________

Про розроблення Програми комплексного

відновлення Рокитнівської селищної

територіальної громади (її частини) на

2024-2026 роки

Керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівної діяльності», статтями 211, 152 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановами Кабінету Міністрів України від 26 березня 2022 року № 380 «Про збір, обробку та облік інформації про пошкоджене та знищене майно внаслідок бойових дій, терористичних атак, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації» (зі змінами), від 14 жовтня 2022 року №1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них», за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Розробити Програму комплексного відновлення Рокитнівської селищної територіальної громади (її частини) на 2024-2026 роки (далі – Програма).

2. Визначити відділ містобудування та архітектури селищної ради розробником Програми.

3. Провести громадське обговорення проєкту Програми.

4. Визначити строк подання пропозицій громадськості до проєкту Програми до 01 березня 2024 року.

5. Структурним підрозділам селищної ради забезпечити подання відділу містобудування та архітектури селищної ради до 01 березня 2024 року пропозицій щодо розділів Програми, інформацій, вихідних даних, відомостей відповідних кадастрів і реєстрів, інформаційних систем.

6. Затвердити Положення про порядок утворення та діяльності робочої групи з розроблення, проведення громадського обговорення, погодження Програми комплексного відновлення Рокитнівської селищної територіальної громади (її частини) на 2024 – 2026 роки, що додається.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО); з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 Додаток до рішення Положення.pdf Переглянути