Автори:

2024 року                                                    №

Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОНЯЧНЕ РЕМЕСЛО» на
виготовлення технічної документації із землеустрою
щодо поділу та об’єднання земельної ділянки за
межами населеного пункту селища Томашгород

Розглянувши клопотання ТОВ «СОНЯЧНЕ РЕМЕСЛО», керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОНЯЧНЕ РЕМЕСЛО» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 47,0854 га, кадастровий номер 5625055500:04:003:0004 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами за межами населеного пункту селища Томашгород.
2. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОНЯЧНЕ РЕМЕСЛО» замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки у порядку, визначеному законодавством.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ