(П’ятдесят сьома сесія)

2024 року                                                         №

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом
викупу громадянину КИБУКЕВИЧУ Руслану Васильовичу
по вул. І. Франка, 1 в селищі Рокитне,
на якій розташований обєкт нерухомого майна

Розглянувши заяву громадянина КИБУКЕВИЧА Р. В. про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу, відповідно до статей 12, 120, 122, 123, 124, 125, 126  Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. На підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності (номер запису про право власності – 675799256250) надати дозвіл громадянину КИБУКЕВИЧУ Руслану Васильовичу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу, орієнтовною площею 0,4000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. І. Франка, 1 в селищі Рокитне, в тому числі за рахунок:
- земельної ділянки площею 0,3585 га  з кадастровим номером  5625055100:01:002:0494 – за рахунок земель Рокитнівської територіальної громади в особі Рокитнівської селищної ради;
- земельної ділянки площею 0,0415 га – за рахунок земель запасу Рокитнівської селищної ради.
2. Надати дозвіл громадянину КИБУКЕВИЧУ Руслану Васильовичу на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки орієнтовною площею 0,4000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. І. Франка, 1 в селищі Рокитне
3. Громадянину КИБУКЕВИЧУ Р. В. в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки в порядку, визначеному законодавством.
4. Громадянину КИБУКЕВИЧУ Р. В. подати проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки та звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки на затвердження в селищну раду.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ