Прийнятий в цілому

В цілому

Дата прийняття:

04.10.2024

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 4697
Про утворення тимчасової контрольної комісії Рокитнівської селищної ради щодо стану роботи підпорядкованих комунальних підприємств, які надають житлово-комунальні послуги на території Рокитнівської селищної територіальної громади

(П’ятдесят восьма сесія)

04 жовтня 2024 року                                                                                                                         № 4697

Про утворення тимчасової контрольної комісії Рокитнівської
селищної ради щодо
 стану роботи підпорядкованих
комунальних підприємств, які надають житлово-комунальні
послуги на території Рокитнівської селищної територіальної
громади

Керуючись пунктом 2 частини 1 статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12 Регламенту Рокитнівської селищної ради затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 17 листопада 2020 року № 3 «Про затвердження Регламенту Рокитнівської селищної ради» (зі змінами), Положенням про тимчасові контрольні комісії Рокитнівської селищної ради, затвердженим рішенням Рокитнівської селищної ради від 09 липня 2021 року № 919 «Про затвердження Положення про тимчасові контрольні комісії Рокитнівської селищної ради», за пропозицією депутата селищної ради Івана ЛОЗЯНА, з метою перевірки діяльності підпорядкованих комунальних підприємств, які надають житлово-комунальні послуги, селищна рада

1. Утворити тимчасову контрольну комісію Рокитнівської селищної ради щодо стану роботи підпорядкованих комунальних підприємств, які надають житлово-комунальні послуги на території Рокитнівської селищної територіальної громади (далі – тимчасова контрольна комісія).
2. Обрати до персонального складу тимчасової контрольної комісії наступних депутатів селищної ради:
- КОВАЛЬ Євген Леонідович – голова тимчасової контрольної комісії;
- МОСЕЙЧУК Андрій Іванович– заступник голови тимчасової контрольної;
- БЕРТАШ Олексій Сергійович – секретар тимчасової контрольної комісії;
- КИРИЛОВЕЦЬ Віктор Іванович – член тимчасової контрольної комісії;
- ПРИМАК Анатолій Анатолійович – член тимчасової контрольної комісії;
- ЛОЗЯН Іван Сергійович – член тимчасової контрольної комісії;
- РАЖИК Віктор Васильович – член тимчасової контрольної комісії.
3. Установити строк дії тимчасової контрольної комісії до 31 грудня 2024 року.
4. Основними завданнями тимчасової контрольної комісії є:
4.1. Перевірка стану діяльності підпорядкованих комунальних підприємств, а саме:
КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТОМАШГОРОДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ,  КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНЕНРГІЯ» КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» (далі – комунальні підприємства).
4.2. Визначення шляхів та напрямків розвитку комунальних підприємств.
5. Голові тимчасової контрольної комісії надати на розгляд Рокитнівської селищної ради до 31.12.2024 звіти про стан перевірки комунальних підприємств та пропозиції щодо подальшої роботи комунальних підприємств.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Т. КАЙДАНОВИЧ); з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ