XLVI

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3867

(Сорок шоста сесія)

15 листопада 2023 року                                                                                                                                    № 3867

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради
від 23.08.2023 № 3703 «Про затвердження розміру плати
за навчання учнів та встановлення пільг у
КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ДИТЯЧА МУЗИЧНА
ШКОЛА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ  РАДИ
на 2023-2024 навчальний рік»

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції дирекції КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 23 серпня 2023 року № 3703 «Про затвердження розміру плати за навчання учнів та встановлення пільг у КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ«ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ  РАДИ на 2023-2024 навчальний рік», а саме:  доповнити  пункт 2 підпунктом наступного змісту:
«- для учнів, батьки яких служать в Збройних Силах України, навчання безкоштовне (підтвердження – довідка з територіального центру комплектації (ТЦК військкомату)).»
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, охорони здоров′я, культури, спорту, молодіжної політики  (Л. СМИК).

Селищний голова                                                                                Григорій ТАРГОНСЬКИЙ