Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 109

Текст:

(Сорок шоста сесія)

___  ______________ 2023 року                                                                    № _____

Про безоплатне прийняття у комунальну

власність Рокитнівської селищної

територіальної громади благодійної

допомоги (пожертви)

Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 1, 4, 6 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», статтями 720, 729, 730 Цивільного кодексу України,  розглянувши заяву СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕ» від 02.10.2023 № 16, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність Рокитнівської селищної територіальної громади від СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕ» благодійну допомогу (пожертву) у вигляді нерухомого майна, а саме: будівля їдальні, загальною площею 181,6 м.кв., що розташована за адресою: вул. Соборна, 5, с. Рокитне, Сарненського (Рокитнівського) району, Рівненської області.

Цільове призначення благодійної допомоги (пожертви) - здійснення організації харчування учнів Рокитнівського ліцею № 2 Рокитнівської селищної ради.

2. Уповноважити селищного голову ТАРГОНСЬКОГО Григорія Миколайовича підписати договір про прийняття благодійної допомоги (пожертви) від імені Рокитнівської селищної ради.

3. Визначити відділ освіти, молоді та спорту Рокитнівської селищної ради  балансоутримувачем майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення.

4. Утворити комісію з приймання-передачі благодійної допомоги (пожертви), зазначеної у пункті 1 цього рішення, згідно додатку.

5. Комісії з приймання-передачі благодійної допомоги (пожертви) подати акт приймання-передачі благодійної допомоги (пожертви), зазначеної у пункті 1 цього рішення, на затвердження селищному голові в строк до 30.11.2023.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово - комунального господарства (А. КРУПЕНКО); з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                         Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

до рішення Рокитнівської селищної ради

___________ 2023 року № ______

Склад комісії

з приймання-передачі благодійної допомоги (пожертви)

МАРИНИЧ Сергій Антонович заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів,

голова комісії.

ДЕНИСЮК Сергій Васильович

ЦІСАР Віра Петрівна

БОГДАНЕЦЬ Наталія Павлівна

БОГДАНЕЦЬ Ірина Миколаївна
головний спеціаліст відділу житлово-

комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності селищної ради, секретар комісії.

керівник СГПП «Рокитне», член комісії.

головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Рокитнівської селищної ради, член комісії

бухгалтер Рокитнівського ліцею № 2

Рокитнівської селищної ради, член комісії

Секретар ради                        Марина ЛЕСКОВЕЦЬ