Доповідачі:

Текст:

(Сорок шоста сесія)

2023 року                                                           №

Про надання дозволу ТОВ «САНКАМЯН»

на розроблення технічної документації з

нормативної грошової оцінки земельної

ділянки за межами населеного пункту

смт Томашгород

Розглянувши заяву ТОВ «САНКАМЯН» про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки,  відповідно до статей 12 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «САНКАМЯН» на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 47,0854 га, кадастровий номер 5625055500:04:003:____ для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами за межами населеного пункту смт Томашгород на території Рокитнівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

2. ТОВ «САНКАМЯН» подати технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на затвердження в селищну раду.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ